Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Son Nefes - Mutlu Ol Yeter

Admin
    Admin
    RST Admin
    RST Admin

Burç : Yengeç
    Doğum Tarihi : 23/06/92
    Yaşınız : 31

Son Nefes - Mutlu Ol Yeter  Empty Son Nefes - Mutlu Ol Yeter

Mesaj tarafından Admin 29/09/10, 09:28 pm

nerdesin bak ben hala burdayım bekliyorum seni gel sarılayım eller sana bakmaz bunu unutma ölümüne kadar seviyorum sok kafana bir dileğim var mutlu ol yeter sende gördün oralar derbeder çilelermi oda hep beni sever affetmek bana deil allaha aşkım artık gel kollarıma biliyorsun yürekten sevda ne vedalar yıktım ben senin için ne acılar yıktım ben senin için ah.. allahım gönder bana ömrümü vermişim ben ona yıllar geçsede bitmez sevda allahım ne olur o sana emanet melekler baksın ona dikkat et ona bişey olursa ben yaşamam yemin ediyorum bu canada bakmam benim canım onda saklı umutlar sana hayaller sana bir tek dileğim var mutlu ol yeter umutlar sana hayaller sana bir tek dileğim var mutlu ol yeter yeter gülüm yeterki gül fidanım solmasın yeterki gül kelepçe vursunlar bana ne yazar sen iste gülüm ben dağları yıkar içimdeki yürek deprem gibi yıkılmaz bu genç sen sevdikçe mum gibi erir beklettikçe demek istediğim yazık bu yıllara son nefes senin için haykırmakta dön artık gülüm seni biliyorum dün gibi hatırlıyorum anla çok seviyorum ne olur anla siyah ile beyaz yanyana gelsin bırak gülüm iki yürek sevsin bir kalp atsın bu sevdaya ben ölürsem gülüm sen dayanamam sen ölürsen ben zaten ölmüşüm allah korusun uzun ömür versin seni seviyorum seni bana göndersin son nefes mutlu ol yeter umutlar sana hayaller sana bir tek dileğim var bir tek dileğim var mutlu ol yter umutlar sana hayaller sana bir tek dileğim var bir tek dileğim var mutlu ol yeter mutlu ol yetermutlu ol yetermutlu ol yetermutlu ol yeter mutlu ol yeter son nefes son nefes son nefes sevdiğiniz için elleri kaldırın sevdiğiniz için elleri kaldırın bn son nefes mutlu ol yeter sadece MUTLU OL YETER...!!!

Forum Saati 17/05/24, 07:17 pm